- BAŞARI BELGELERİ TESLİM EDİLDİ...

- BAŞARI BELGELERİ TESLİM EDİLDİ...
26 Şubat 2019 Salı 00:31

Fedai KAÇAR

Türkiye genelinde yapılan spor müsabakalarında derece yapan sporculara başarı belgeleri takdim edildi.

Geçtiğimiz haftalar da Türkiye genelinde yapılan tekvando, güreş ve judo müsabakalarına katılan ve derece yapıp madalyalarla gelen 5 sporcuya başarı belgeleri verildi.
Alaplı kapalı spor salonunda düzenlenen törende sporculara tek tek belgeleri takdim edildi.
Alaplı İlçe Spor Müdürü Süleyman Bayraktar, Türkiye Görme Engelliler Judo müsabakasında 60 kg da Yunus Kaçar Türkiye 3.süne, Güreş Anadolu Yıldızlar Ligi Grup müsabakalarında 52 kg Caner BAYSAL Bölge 2.sine, 48 kg bölge 3.sü Beytullah Uludağ’a, Tekvando Anadolu Yıldızlar ligi il seçmesinde İl birincileri Cem Daban’a ve Nesil Çobanoğlu’na başarı belgeleri teslim etti.
Bayraktar burada yaptığı açıklama; “Alaplı da spora olan ilgi her geçen gün artıyor. Bu sebepten dolayı da salonumuzda sporcu sayısı sürekli artış gösteriyor. Gittikleri her müsabakalardan derecelerle dönüyorlar. Bizleri mutlu ediyorlar. Gençlerimiz her fırsatta olduğu gibi, bir an önce modern bir spor salonu için bizden beklentilerini dile getiriyor. Onlar için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Bundan dolayı salonumuzu eskisinden daha güzel ve modern bir hale sokmaya çalıştık. Gençlerimizi tekrardan tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum.”dedi.
 
Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz