''Kadınlar ve 8'' Sergisi...

''Kadınlar ve 8'' Sergisi...
6 Mart 2018 Salı 11:50

Yenihaber

Zonguldak Valiliği tarafından, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde “Kadınlar ve 8” adlı resim ve karikatür sergisi düzenleneceği bildirildi.

Zonguldak Valiliği Basın ve Halkla İlişliler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, Azeri uzak doğu sporları üstadı ve aynı zamanda sanatçı olan Zahid Aliyev’in değişik tekniklerle yaptığı resim ve karikatürlerden oluşan serginin açılışının, vali Ahmet Çınar tarafından, 08 mart 2018 günü, saat 12:00 de yapılacağı, 08-13 Mart 2018 tarihleri arasında, Tekel Güzel Sanatlar Galerisinde sergileneceği bildirildi.

Sergiyi bütün vatandaşların ziyaret etmesi tavsiye edildi.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz