“Sizler ve gelecek nesiller için destek istiyoruz”

 “Sizler ve gelecek nesiller için destek istiyoruz”
9 Haziran 2018 Cumartesi 18:28

Yenihaber

AK Parti 25. ve 26 Dönem Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Karadeniz Ereğli İlçesine bağlı Ketenciler köyü ve Çolaklar altı mevkii Hamzafakıllı’da seçim çalışmasına katıldı. Çaturoğlu programlarında 24 Haziran için AK Parti’ye güçlü bir destek istedi.

AK Parti Kdz. Ereğli SKM’sinin belirlediği programlara katılarak seçim çalışmalarına katkı sağlayan Çaturoğlu’na Ketenciler köyü ve Çolakaltı mevkii halkı yoğun ilgi gösterdi.

Çaturoğlu,  24 Haziran seçimleri için AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermelerini isteyerek şunları söyledi:

“16 senedir bir istikrar var ülkemizde. Artık istikrarı kalıcı hale getirmemiz lazım. Kim gelirse gelsin tek başına gelsin. 5 sene seçimsiz çalışma yapsın. 5 senenin sonunda halkımızın önüne çıksın. Ondan dolayı diyoruz ki; çatışmaya meyil vermeden yönetim sistemindeki başkanın elindeki yetkileri, Cumhurbaşkanlığına aktaralım istiyoruz. Biz AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız, kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi ne aldatan olacağız, verebileceğimizi söyleyeceğiz, söylediğimizi yapmakla mükellefiz. Bugüne kadar da böyle geldik. Seçimlerde sizler ve gelecek nesiller için destek istiyoruz.” Dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Ketenciler Köyü Muhtarı Yıldıray Özkara, köye Ak Parti döneminde güzel hizmetler geldiğini belirterek,  Çaturoğlu’na teşekkür etti.

Çaturoğlu gün içinde Alaplı İlçesi’nde de program gerçekleştirerek, Alaplı Yeni Mahalle (TOKİ) düzenlenen halk iftarına katıldı,  Alaplı Seçim Bürosunu ziyaret etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz