"2018 YILINDA ALAPLI’YA BÜYÜK HİZMETLER KAZANDIRACAĞIZ”

"2018 YILINDA ALAPLI’YA BÜYÜK HİZMETLER KAZANDIRACAĞIZ”
6 Ocak 2018 Cumartesi 01:27

YENİHABER

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Yerel seçimler öncesi son yılımıza girdik. 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da İlçemize büyük hizmetler kazandıracağız” dedi.

Alaplı Belediyesi yılın ilk Belediye Meclisi toplantısını, bugün yapılan oturumla tamamladı.
Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'in başkanlığında yapılan toplantıda, Belediye Meclisi'nin tatil ayının Ağustos olması oy birliğiyle kabul edilirken, geçici işçi vizeleri ve sözleşmeli personel çalıştırılması ve ücreti de yine oybirliğiyle kabul edildi. Kapalı oylamayla yapılan seçimle Denetim Komisyonu üyeliklerine Abdullah Ateş, Emine Uysal, Ramazan Akdeniz, Yüksel Koçak ve Recep Erdoğan seçildi.
Gündem maddelerine geçilmeden önce kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Nuri Tekin, Yeni Yılın Alaplı'ya ve ülkemizin her noktasına barış ve huzur getirmesi temennisinde bulunarak, bir kez daha herkesin Yeni Yılını kutladı. Yeni yılda yine hep beraber güzel hizmetler yapacaklarını ifade eden Başkan Tekin, "Güzel bir hizmet yılını geride bıraktık. İnşallah, güzel bir hizmet yılı daha geçireceğiz. " dedi.

“SAYGIMIZI YİTİRMEYELİM”
Belediye hizmet yılı açısından 2018 yılının son yıl olduğuna dikkat çeken Tekin, Şunları söyledi: “2018 yılının ilk meclis toplantısını yapıyoruz. Acısıyla tatlısıyla 2018 yılına girdik. Allah 2018 yılını sağlık ve huzur içinde geçirmeyi nasip etsin. Birbirimize olan saygımızı yitirmeden ülke olarak iyi günler görürüz inşallah”
“ÖNEMLİ HİZMETER GERÇEKLEŞTİRDİK 
2017 yılında önemli hizmetler gerçekleştirdiklerini belirten Tekin, “2017 yılında belediye açısından önemli hizmetler gerçekleştirdik. 2018 yılında Alaplı’nın güzel ve önemli çalışmaları olacak. Seçim öncesi son yılımıza girdik. 2018’den sonra 2019 yılının Mart ayında seçim var. Bu yıl daha büyük hizmetler yapacağız. Bundan kimsenin en ufak kuşkusu olmasın. Belediyemiz halka dayalı ve her mahalleye eşit hizmet doğrultusuna çalışmalarını sürdürecek” dedi
Tekin’in konuşmasının ardından gündem maddelerine geçildi. Alaplı Belediyespora, belediye bütçesinde nakdi yardı yapılması konusu önerge ile gündeme alınırken, Alaplı Belediye meclisinin tatil ayı Ağustos ayı olarak belirlendi. Geçici işçi statüleri ile Sözleşmeli personel çalıştırılması maddeleri görüşülerek kabul edilirken Denetim Komisyona 3 CHP’den, 2 Ak Parti’nden olmak üzere üye seçimi yapıldı. Komisyona CHP’den Abdullah Ateş, Emine Uysal ve Ramazan Akdeniz seçilirken AK Parti’den ise Yüksel Koçak ve Recep Erdoğan seçildi. Meclis 1 Şubat 2018 tarihinde toplanmak üzere oturuma ara verdi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz