“52 YILDIR HEM BÖLGEMİZE HEM DE ÜLKEMİZE KATKI SAĞLIYOR”

“52  YILDIR HEM BÖLGEMİZE HEM DE ÜLKEMİZE KATKI SAĞLIYOR”
17 Mayıs 2017 Çarşamba 18:20

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği (EVEDER) Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenay, ERDEMİR'in 52. kuruluş yıldönümüyle ilgili mesaj yayınladı.

Haber merkezi – Karadeniz Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarının (ERDEMİR) zor dönemlerde bile başarıyı yakalayarak, dünya devleri arasında yer aldığını söyleyen EVEDER Başkanı Şenay, bu başarı da personelinden-yönetimine kadar her kesimin katkısı olduğuna dikkat çekti.

Bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlayan, dünya klasında, teknolojik gelişimiyle birlikte emin adımlarla yükselen Erdemir’in geçmişte olduğu gibi gelecekte de istihdama, bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı sürdüreceğine emin olduğunu söyleyen Şenay; “Bende bir Erdemir emeklisi olarak kurumun çalışmalarını takip ediyorum ve başarılarından gurur duyuyorum.1965’te faaliyete geçen Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarının yarım asırdan bu yana çeliği ile ilçemiz ile özdeşleşmiştir. Şimdiye kadar on binlerce kişiye istihdam sağlayan Erdemir, üst üste gerçekleştirdiği atılımlar ile dünya klasında şirketler arasında yerini alması hepimiz için onur kaynağıdır. Yüksek performansı ile son yıllarda yükseliş ivmesini hızlandıran Erdemir Grubu'nun 52. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, tüm yönetim ve çalışanlarının başarılarının devamını diliyoruz” dedi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz