AKDEMİR VALİ ÇINAR İLE BİRLİKTE LİMAN CADDESİ’Nİ İNCELEDİ

 AKDEMİR  VALİ ÇINAR İLE BİRLİKTE LİMAN CADDESİ’Nİ İNCELEDİ
30 Kasım 2017 Perşembe 23:06

YENİHABER

Zonguldak Valisi Ahmet Çınar, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir ile birlikte, Zonguldak Limanı’nda bulunan çekeklerde incelemelerde bulundu.

Kordonboyu Sahili ve Adliye Önü mevkiinde incelemelerde bulunan Vali Ahmet Çınar ve Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e, Milli Emlak Müdürü Rıza Demir, İl Defterdar Vekili Bayram Yapar, Belediye Başkan Yardımcısı Erhan Darende, Başkan Yardımcısı Kemal Cangöz katıldı.

Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, konuyla ilgili yapmış olduğu açıklamasında şu görüşlerine ver yerdi: “ Bugün Sayın Valimiz Ahmet Çınar ile birlikte, çekeklerin bulunduğu alanda incelemelerde bulunduk. Liman arkasına kadar gezdik. Yıkılması gereken çekeklerimiz vardı. Daha önce karar verilmişti. Bizzat balıkçı arkadaşlarımla yerinde görerek, bu alanın nasıl olması gerektiğini kendilerine de anlatarak bir değerlendirmede bulunduk. Sayın Valimiz konuyu yerinde gördü. Yerinde inceleme yapmamız bizim içinde önemliydi. Özellikle mülkiyet ile ilgili konular vardı. Sahil kenarındaki cafelerin düzeni ve tertibi, Milli Emlak’a ait, Hazineye ait kısımlarla, aynı zamanda belediyeye ait kısımların nasıl ve ne şekilde olacağını görüştük. Liman arkasında yapmış olduğumuz tünel çalışmasını da yerinde gördük. Liman arkasında ve Fener Tüneli’nde seyir terası olarak düzenleme yapacağımızı Sayın Valimize anlattık. Sayın Valimiz bu incelemeden memnun kaldı.” şeklinde konuştu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz