ALAPLI BELEDİYESİNDEN ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ

 ALAPLI BELEDİYESİNDEN ANNELER GÜNÜ ETKİNLİĞİ
12 Mayıs 2018 Cumartesi 15:58

HASAN HAŞIL

Alaplı Belediyesi tarafından Anneler Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

Belediye Başkanı Nuri Tekin, Amfi tiyatroda düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, Başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin anneler günü kutladığını söyledi.

Alaplı'da bu tür etkinliklerin devam edeceğini ifade eden Tekin, " Annelerimiz bizleri büyütüp, sahip çıkan, koruyan ve kollayandır. Varlıklarımızı onlara borçluyuz. Onların varlığı bizlere güç ve güven veriyor. Dolayısı ile onlar için ne yapsak azdır. Bu tür etkinliklerimiz sahil parkımızda devam edecek. Tüm annelerimizin ellerinden öpüyorum. Başta şehit annelerimiz olmak üzere tüm annelerimizi günün kutluyorum." diye konuştu.

Konuşmaların ardından ücretsiz halk konserinde Muammer Darçın, Sevinç Demircan ve bölgenin tek bayan orkestra grubu olan Grup Bi'İhtimal sahne aldı. Yerel sanatçılar seslendirdikleri birbirinden güzel şarkılarla konsere gelenlere muhteşem bir gün yaşattı.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin'in eşi Aysel Tekin ve CHP Kadın Kolları Başkanı ve aynı zamanda CHP Belediye Meclis Üyesi Emine Uysal'da konsere katılan bayanlara çiçek verip anneler gününü kutladı. Başkan Tekin de eşine çiçek taktim ederek Anneler Günü'nü kutladı. 

Yorumlar
  • İlknur ilknur
    15 Mayıs 2018 Salı 05:45

    Süpersiniz ben CHP li doğdum babamdan ve aileden gelme CHP ile büyüdüm ve her zamanda öyle kalacam Atatürkçüyum ve öylede hayatımı surdurecem NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz