“ALAPLI VE GELECEK NESİLLER İÇİN GÖREVE HAZIRIM"

“ALAPLI VE GELECEK NESİLLER İÇİN GÖREVE HAZIRIM"
28 Kasım 2018 Çarşamba 23:53

HASAN HAŞIL - FEDAİ KAÇAR

AK Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Sevim, “Alaplı'nın, gelecek güzel günleri için, taşın altına elimi koymaya, bölgemize, insanımıza hizmet etmek için çalışmayı görev addettim. Alaplı’ya Belediye Başkanı olarak hizmet etme talebimi, Alaplı teşkilatımıza, il başkanlığımıza, bölge milletvekillerimize ilettim” dedi.

Alaplı AK Parti’de yerel seçimler ile ilgili adaylık süreci devam ederken, uzun zamandan beri ilçede Belediye Başkan adaylığı için ismi gündemde olan AK Parti Zonguldak İl Yönetim Kurulu Üyesi Adem Sevim, partisine ve Alaplı seçmenine önemli mesajlar verdi. 
Alaplı ve gelecek nesiller için yola çıktığını ve bu uğurda taşın altına elini koymaya her zaman hazır olduğunu belirten Sevim, “ 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimleri, hem ülkemiz hem de Alaplı için önemi tartışılmaz bir gerçektir. Alaplı’nın, gelecek güzel günleri için, taşın altına elimi koymaya, bölgemize, insanımıza hizmet etmek için çalışmayı görev addettim.Amacımız Alaplı'da belediye seçimlerini kazanarak, AK Parti'nin "Gönül Belediyeciliği Seferberliği" ilkesi ile hizmet etmektir. Mevlam bizlere bu ilçeye bu memlekete hizmet etmeyi nasip ettiğinde, alacağım sorumluluk bilinciyle canla başla çalışacağım. Her seçim sürecinde olduğu gibi bu seçim sürecinde de, ‘Önümüzdeki yerel seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışma’ anlayışıyla hareket etmeyi sürdürmekteyim. Alaplı'ya belediye Başkanı olarak hizmet etme talebimi, Alaplı teşkilatımıza, il başkanlığımıza, bölge milletvekillerimize ilettim” dedi. 
“ALAPLI’YI AK PARTİLİ BELEDİYELER KERVANINA YENİDEN KATACAĞIZ” 
AK Parti’de aday belirleme sürecinin devam ettiğine vurgu yapan , Genel merkezin Alaplı belediye başkan adayı olarak kendisini layık görmesi halinde Alaplı'yı AK Parti'li belediyeler kervanına katacaklarının altını çizen Sevim, “Partimizde aday belirleme süreci devam etmektedir. Genel merkezimizin mahalli seçimlerde Alaplı belediye başkan adayı olarak beni layık görmesi halinde bu göreve büyük bir şeref ile yerine getireceğim. 31 Mart Pazar akşamı Alaplı'yı AK Parti'li belediyeler kervanına katacağımızdan en ufak bir kuşkum yoktur. Bu vesileyle yola çıktığım andan itibaren benden hiçbir zaman desteklerini esirgemeyen başta il başkanımıza, bölge milletvekillerimize, Alaplı ilçe teşkilatımıza ve değerli Alaplı hemşerilerime teşekkür ediyor saygılar sunuyorum” diye konuştu.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz