"Alaplı'mızı seviyoruz" yarışması

"Alaplı'mızı seviyoruz" yarışması
10 Haziran 2017 Cumartesi 18:36

İHA

"Alaplı'mızı seviyoruz" yarışmasında ödüller verildi

Zonguldak'ın Alaplı ilçesi Kültür ve Sanat Derneği, "Alaplımızı Seviyoruz Niçin" adlı kompozisyon ve şiir yarışması düzenledi. Alaplı Kaymakamlığında düzenlenen ödül töreninde konuşan, Alaplı Kültür ve Sanat Derneği Başkanı Nermin Karakaya, ilçede ilk defa böyle bir yarışma düzenlediklerini söyledi. 

Alaplı Kaymakamız Saim Eskioğlu'nun yarışmaya çok büyük destekleri olduğunu anlatan Karakaya, " İlçemizdeki okullar arası düzenlediğimiz "Alaplımız Seviyoruz Niçin" adlı kompozisyon ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilerimize karne günü ödüllerini vermek istedik. Kaymakamız bize çok büyük destek oldular. Kendilerine desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra her yıl bu tür yarışmalarımız olacak." diye konuştu.

Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu da, öğrencileri başarılarından dolayı kutladığını ifade etti.
Konuşmaların ardından Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve Daire Müdürleri öğrencilere ödüllerini verdi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz