Alaplı plajı yeni sezona hazır

 Alaplı plajı yeni sezona hazır
18 Haziran 2017 Pazar 17:00

İHA

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde Ahmet Zeki Atalay plaj tesislerinde, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yoğun sezon öncesinde çalışmalarını hızlandırdı.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Ahmet Zeki Atalay Plaj tesis çalışmalar hakkında bilgi verdi. Çalışmaların kısa sürede tamamlanarak sahilin yaz sezonuna hazır olması için çalışmaların hızlandırılmasını da isteyen Başkan Tekin, tatilcilerin rahat ve sorunsuz bir yaz dönemi geçirmeleri için her türlü tedbirin alınacağını da kaydetti.
Ramazan bayramında hizmete açılacağını söyleyen Tekin, "Ahmet Zeki Atalay Plaj tesislerimizde sezon açılış çalışmalarımız sürüyor. Ekiplerimiz çevre temizliği, çevre düzenlemesi çalışmaları yapıyor. Plajımızda ufak tefek eksiklikleri gideriyoruz. Plajımız tam anlamıyla bayramda hizmete açılacak" dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz