"BAHAMED" MEDİKAL HİZMETE GEÇTİ (Foto Galeri)

"BAHAMED" MEDİKAL HİZMETE GEÇTİ (Foto Galeri)
23 Haziran 2018 Cumartesi 16:33

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, “Bahamed” medikal dükkanı gerçekleştirilen törenle hizmet vermeye başladı.

Haber Merkezi - Karadeniz Ereğli ilçesinde, S. Bahadır Eritmen’in sahibi olduğu Bahamed Medikal Sağlık Hizmetleri’nin açılışı, 23 Haziran 2018 Cumartesi saat 14:30’da yapıldı.

Müftü mahallesi İbrahim Efe Caddesinde, Anadolu Hastanesi’nin karşısında yer alan Bahamed Medikal’in açılışına, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ereğli Devlet Hastanesi, Kdz.Ereğli Anadolu Hastanesi ve Ereğli Özel Echomar Hastanesi'nden çok sayıda doktor olmak üzere çevre esnafı ve vatandaşlar iştirak ettiler. 

Öte yandan açılışa katılanlara çeşitli ikramlarda bulunuldu.

Bahamed Sağlık Hizmetleri şirketinin sahibi Bahadır Eritmen, açılışa katılan ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, arkadaşlarıyla anı fotoğrafı çektirdi.

Bizde Yenihaber gazetesi ailesi olarak, Bahadır Eritmen’e bir kez daha hayırlı olsun temennilerimizi iletiyoruz.  

Yorumlar
 • Bahamed Medikal
  26 Haziran 2018 Salı 12:02

  Iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz. Çay içmeye de bekliyoruz.

 • Şahin
  23 Haziran 2018 Cumartesi 17:19

  HAYIRLI OLSUN BOL KAZANÇLAR DİYECEĞİM ANCAK SONUÇTA SAĞLIK ÜRÜNLERİNİN OLDUĞU BİR YER ALLAH KAZA BELA VERMESİN ÖNCEDEN BÜYÜK KENTLERDE BULUNAN ÜRÜNLERE ARTIK MEDİKALLER SAYENSİNDE KOLAYCA ULAŞABİLİYORUZ

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz