"BAYRAKLI BOYACI SALİH" BİR SÜRE SAHALARDAN UZAK KALACAK

"BAYRAKLI BOYACI SALİH" BİR SÜRE SAHALARDAN UZAK KALACAK
19 Eylül 2017 Salı 14:17

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Karadeniz Ereğli’de “Bayraklı Boyacı” unvanı ile tanınan Salih Atlazoğlu, ameliyat operasyonu geçirdi.

Haber merkezi -  Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Cumhuriyete ve kurucusu Başkomutan Atatürk olan bağlılığı nedeniyle “Bayraklı Boyacı” namı ile bilinen, ay-yıldızlı bayrağımızı hep yanında bulunduran eski kaleci Salih Atlazoğlu, Ereğli’nin dışında Zonguldak bölgesinin tanınmış simaları arasında yer alıyor.  

Ailesinden edindiğimiz bilgiye göre, bir süredir rahatsız olan Atlazoğlu, göbek fıtığı operasyonu için Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesinde ameliyat masasına yattı. 19 Eylül Salı öğlen saatlerinde, ameliyat olan Atlazoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu, 2 hafta istirahat edeceği öğrenildi.

Bizde Yenihaber Gazetesi ailesi olarak, Bayraklı Boyacı Salih Atlazoğlu’na geçmiş olsun temennilerimizi sunarak, en kısa sürede iyileşmesini diliyoruz.

Yorumlar
  • Ömerr
    19 Eylül 2017 Salı 14:22

    GEÇMİŞ OLSUN CUMHURİYET BOYACISI BAYRAKLİ SALİH

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz