"Birlikte güzel işlere imza atacağız"

"Birlikte güzel işlere imza atacağız"
8 Ekim 2018 Pazartesi 14:07

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Kısa süre önce Karadeniz Ereğli'ye atanan Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası yönetimine iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Haber Merkezi - 8 Ekim 2018 Pazartesi, Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kdz.Ereğli Ticeret ve Sanayi Odasını iade’yi ziyarette bulundu.

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ve oda yönetiminin yer aldığı ziyarette, Başkan Keleş, yönetim kurulu adına nazik ziyaretinden dolayı Kaymakam Çorumluoğlu'na teşekkür ederek, "Hep birlikte güzel hizmetlere imza atacağımıza inanıyorum" dedi.

Öte yandan, Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, Eylül 2018'de Manisa'nın Şehzadeler içesi kaymakamlığından atanmıştı. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz