“Çilek Kupası Eskrim Turnuvası” Ereğli’de çok beğenildi

“Çilek Kupası Eskrim Turnuvası” Ereğli’de çok beğenildi
24 Mayıs 2017 Çarşamba 18:53

FEDAİ KAÇAR

Türkiye Eskrim Federasyonu’nun Faaliyet takviminde ve Kdz. Ereğli Belediyesi’nin Çilek Festivali Programında yer alan "Çilek Kupası Eskrim Turnuvası" 21 Mayıs Pazar günü final maçları ile sona erdi.

Haber merkezi - Karadeniz  Ereğli Belediye Başkanlığı ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün katkılarıyla, gerçekleşen turnuvaya Epe ve Kılıç Branşlarında toplam 514 sporcu katıldı.

Kdz. Ereğli Eskrim Gençlik ve Spor Kulübünün ev sahipliğini yaptığı “Çilek Kupası Eskrim Turnuvası”nda, Epe Süper Minik Erkeklerde Zonguldak’tan Batu Egemen Düzer Altıncı ve Minik Erkeklerde Kaan Dağkoçak üçüncü, Kılıç Süper Minik Kızlarda Ereğli’den Ayşe Betül Doğan ikinci, Damla Demirkol’da üçüncü olarak ilçemizi gururlandırdı.

8 Kategoride yarışan ve dereceye giren (ilk 8’e) toplam 64 sporcuya, madalya ve plaketlerini Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin UYSAL, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih ÇAKIR, TSO Başkan Yardımcısı Sertan YALÇIN, Türkiye Eskrim Milli Takımlar Baş Antrenörü Valery SHTURBABİN, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet KARAYILMAZ, Zonguldak Gençlik Merkezi Müdürü Hakan YÜKSEL, Kdz. Ereğli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Serkan KELEŞ ile Zonguldak Eskrim İl Temsilcisi Murat Ergin verdi. Karadeniz Ereğli Belediyesi tarafından da turnuvaya katılan tüm sporculara çeşitli hediyeler verildi.

Ayrıca, Türkiye Eskrim Federasyonu Teknik Kurul Üyesi Recep KOÇ tarafından Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin UYSAL’a Turnuvaya ve Ereğli’de Eskrim sporuna yaptığı katkılarından dolayı teşekkür plaketi verildi.
Gerek federasyondan görevli olarak gerekse turnuvaya katılımcı olarak diğer illerden gelen sporcu ve aileleri yapılan organizasyondan memnun olduklarını belirtti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz