“Çilek Kupası Eskrim Turnuvası” başlıyor

“Çilek Kupası Eskrim Turnuvası” başlıyor
18 Mayıs 2017 Perşembe 19:56

Timuçin ÖZAT/ Yenihaber

Türkiye Eskrim Federasyonu’nun Faaliyet takviminde ve Kdz. Ereğli Belediyesi’nin Çilek Festivali Programında yer alan "Çilek Kupası Eskrim Turnuvası" 19 Mayıs Cuma günü İlçe Gençlik ve Spor Salonunda bu sabah saat 09:00 ‘da başlayacak.

Haber merkezi - Karadeniz Ereğli Belediye Başkanlığı ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü'nün katkılarıyla, Kdz. Ereğli Eskrim Gençlik ve Spor Kulübünün ev sahipliğini yaptığı “Çilek Kupası Eskrim Turnuvası”, Epe Süper Minik ve Minik - Kılıç Süper Minik ve Minik kategorilerinde hem kız hem de erkek sporcular olmak üzere, 81 ilden toplam 514 sporcunun katılımı ile gerçekleşecek. Her kategoride ilk 8 'e madalya ile plaket verilecek ve turnuva sponsorlarının hediyeleri takdim edilecektir. Ödül töreni Eskrim Federasyonun belirlediği müsabaka programında ki maçların bitiminde yapılacaktır. Turnuva 21 Mayıs Pazar günü Minikler Erkek -Kız Kılıç müsabakaları ile sona erecek.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz