“Çilek”ten ZGC’ye ziyaret

“Çilek”ten ZGC’ye ziyaret
6 Kasım 2018 Salı 13:55

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde yer alan Çilek Haber'in İmtiyaz Sahibi Atilla Yaman, beraberinde Dj Yaşar Koç ile Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti (ZGC) ve Zonguldak Belediyesini ziyaret etti.

Haber Merkezi -  Karadeniz Ereğli ilçesinde, 1 yıl önce yayın hayatına başlayan ve gazete olarak haftalık yayınlanan, internet haber portalı ve radyosu bulunan Çilek Haber’in sahibi Atilla Yaman ve “Esinti” adlı radyo programının sunucusu, aynı zamanda, internetten yayın yapan, Çilek Haber Radyo Program Sorumlusu Dj Yaşar Koç, Zonguldak Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Derya Akbıyık’ı ziyaret ettiler.

5 Kasım 2018 Pazartesi, öğlen saatlerinde gerçekleştirilen ziyarette, Zonguldak ve Ereğli’de gündem de olan siyasal ve güncel konular üzerinde görüş-alışverişinde bulunulduğu, Başkan Akbıyık’ın cemiyetin çalışmaları hakkında bilgiler paylaştığı kaydedildi.   

Bu arada, Çilek Haber İmtiyaz Sahibi Yaman, form doldurarak ZGC'ye üyelik başvurusunda bulundu.

Diğer yandan, Yaman ve Koç’un, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir’e de nezaket ziyareti yaptığı belirtildi.  

Atilla Yaman ve Yaşar Koç'un, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir'i ziyareti

 

 

 

Yorumlar
  • pIRAĞI
    6 Kasım 2018 Salı 14:54

    neler konuşuldu acep ??

  • ABDULLAH BOSTANCI
    6 Kasım 2018 Salı 14:22

    FEDERASYON YÖNETİMİNE Mİ GİRİYORSUNUZ.HAYIRLI OLSUN.DERYA BAŞKANA SELAMLARIMLA.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz