“DÖRDÜNCÜ CEMRE” 22 MAYIS’TA DÜŞECEK

“DÖRDÜNCÜ CEMRE” 22 MAYIS’TA DÜŞECEK
19 Mayıs 2017 Cuma 11:44

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Evet, bu başlığı yanlış atmadık; 4. Cemre 22 Mayıs 2017 akşamı Karadeniz Ereğli’ye düşecek…

Haber merkezi – Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, “Dördüncü Cemre” isimli şiir ve müzik dinletisi gerçekleştirilecek.

Kdz. Ereğli Özel Eğitim ve İş Uygulama Okulu Aile Birliği yönetimi tarafından yapılan ortak açıklamada; “Okulumuz öğretmenlerinin ve Fasl-ı Şahane müzik grubunun katkılarıyla düzenlenen ‘Dördüncü Cemre’ adlı şiir ve müzik dinletisi 22 Mayıs 2017 saat 19:00’da Erdemir Kültür Merkezi’nde yapılacak. Dördüncü Cemre ile sanatsal anlamda yüreklere sevgiyi aşılamayı hedefledik. Bu sebeple 22 Mayıs'ta  Dördüncü Cemre'nin,  Karadeniz Ereğli'de sanat ve kültürel açıdan aşk ve sevgiyi temsil edeceğini düşünüyoruz”denildi.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz