"Ereğli için verilecek her mücadelede güç vermeye hazırız"

"Ereğli için verilecek her mücadelede güç vermeye hazırız"
9 Şubat 2018 Cuma 16:10

Yenihaber

Türk Metal Sendikası Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan ve yönetimi Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Sertan Yalçın’ı makamında ziyaret etti.

Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan, Şube Mali Sekreteri Hakan Eskibina ve Şube Sekreteri Yakup Yılmaz ile birlikte Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Sertan Yalçın’ı makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Karadeniz Ereğli TSO Genel Sekreteri Gündüz Acar’ın da bulunduğu ziyarette konuşan Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan kısa süre hayatını kaybeden merhum Yaşar Tetiker için taziyelerini sundu. Yalçın’a görevinde başarılar dileyen Ercan “Sivil Toplum Kuruluşları olarak önceliğimiz her zaman Ereğli’nin gelişmesi ve daha güzel hizmetlerin yapılması. Bu noktada Türk Metal Sendikası olarak bizler bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada ilçemizin menfaatine olan her konuda elimizi taşın altına koymaya hazırız. Sizlere yeni görevinizde başarılar diliyorum. Ereğli için verilecek her mücadelede güç vermeye hazırız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kdz. Ereğli TSO Başkanı Sertan Yaçın’da Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan ve ekibine teşekkür etti. Yalçın konuşmasında şu sözlere yer verdi; “Türk Metal Sendikası ilçemizdeki en güçlü ve örgütlü STK’ların başında geliyor. Bu güne kadar Ereğli için verilen her mücadeleye destek oldunuz. Bizlerde Kdz. Ereğli TSO olarak Türk Metal Sendikası’nın ve emekçi kardeşlerimizin yanındayız. Daha öncede söylediğimiz gibi Ereğli eğitim Kampüsü Projesi’nin biz bir an önce hayata geçirilmesini istiyoruz. Bu konuda gerek bölge milletvekillerimiz ve gerekse bakanlık düzeyinde hangi adımlar atılması gerekiyorsa onları atacağız. Bu noktada başta Türk Metal Sendikası olmak üzere tüm siyasi partiler ve STK temsilcilerimizle birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Önümüzdeki günlerde bunun için somut adımlar atacağız. Temennimiz Ereğli eğitim Kampüsü Projesi’nin hayata geçirilmesinde bir tıkanıklık söz konusu ise bunun bir an önce giderilmesidir.”

Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan ziyaret anısına Kdz. Ereğli TSO Başkanı Sertan Yalçın’a plaket takdim etti. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz