ÖĞRENCİSİNE DESTEK OLMAK İÇİN KONSER DÜZENLEDİ…

ÖĞRENCİSİNE DESTEK OLMAK İÇİN KONSER DÜZENLEDİ…
16 Aralık 2018 Pazar 22:23

Fedai KAÇAR

Konseri hasta olan öğrencisine destek olmak amacıyla düzenleyen ve elden edilen geliri hasta olan öğrencisinin tedavi masraflarını için bağışlayan Lal Sanat Merkezi Kurucusu ve Koro Şefi Ersin Fidan örnek bir davranış sergiledi.

Haber merkezi - Sosyal Sorumluluk yararına gerçekleştirilen konser, 15 Aralık Cumartesi akşamı Karadeniz Ereğli’de, Tatoğlu Kültür Merkezinden yapıldı. Salonu tıklım tıklım dolduran davetliler saatlerce çalınan ve söylenen halk müziğini zevkle dinleyerek keyifli bir akşam geçirdi.

Konserin ardından sahnede açıklamalarda bulunan Kore şefi Fidan; “Bu akşamla beraber sizlerin karşısına beşinci kez çıktık. Ancak en anlamlısını bu akşam olduğunu düşünüyorum. Çünkü konserden elde edilen geliri öğrenci kardeşimize bağışladık.  Bizlerde zaten bu sene sosyal sorumluluk adına bir proje yapalım istemiştik.  Bunun ardından bağlama kursuna gelen bir öğrencim rahatsız olduğunu öğrendik ve biz bu hastalığının bu kadar ciddi olduğunu bilmiyorduk. Ailesinden aldığımız bilgilere göre beyninde tümör olduğunu ve ayağında oluşan kireçlenmeden dolayı da basamadığını öğrendik. Bir vakıfa bağışlayalım dedik ve ondan sonrada bu olay gerçekleşti. Ben bunu kendime bir sorumluluk hissettim. Bizim desteğimiz tabiî ki bununla kısıtlı kalmayacak elimizden geldiği kadar desteğimiz devam edecek. Bu konuda Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.”dedi.

Rahatsız olan öğrenci Celalcan Aslanoğlun slayt gösterisi eşliğinde yatağında çekilmiş videosunda davetlilere teşekkür etti. Daha sonra desteklerinden dolayı Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın adına çalışanına ve  Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Faruk Yavuz Yiğitoğlu çiçek verildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz