Hastaneye giderken hastanelik oldular: 2 yaralı

 Hastaneye giderken hastanelik oldular: 2 yaralı
9 Ekim 2017 Pazartesi 10:01

İHA

Zonguldak'ta bir sürücü yanına aldığı babasıyla birlikte hastaneye giderken hastanelik oldu. Yoldan çıkan otomobil yaklaşık 3 metre yükseklikten boşluğa düştü.

Edinilen bilgiye göre kaza sabah 06.30 sıralarında meydana geldi. Bartın'dan yola çıkan (59) Mehmet Ö.; idaresindeki 74 BL 724 plakalı otomobiliyle Gazi Mustafa Kemal Bulvarından kent merkezine seyir halindeyken yoldan çıkıp yol kenarındaki boşluğa düştü. Yaklaşık 3 metre yükseklikten düşen araçta sıkışan sürücü Mehmet Ö. ve 75 yaşındaki babası Tahsin Ö.'ye kaza yerine gelen AFAD ve sağlık ekipleri müdahale etti.
Yaralılar ambulanslarla Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Baba ve oğlunun sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Öte yandan sürücü Mehmet Ö.'nün babası Tahsin Ö.'yü rahatsızlığı sebebiyle Zonguldak'taki hastaneye getirdiği öğrenildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz