“İYİ”LERİN ZONGULDAK BULUŞMASI!

“İYİ”LERİN ZONGULDAK BULUŞMASI!
6 Aralık 2018 Perşembe 13:57

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ’ın katılımı ile Zonguldak Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) ‘Yerel Seçimlere Doğru Türkiye ve İYİ Parti’ Konulu Konferans düzenlendi.

Haber Merkezi – 5 Aralık 2018 Çarşamba gerçekleştirilen konferansa, Zonguldak İl Başkanlığı, Merkez İlçe, Karadeniz Ereğli İlçe ve  partinin diğer ilçe teşkilatlarının başkanları ve yönetim kurulu üyeleri iştirak ettiği bildirildi.

ZONGULDAK “İYİ” LER SEÇİMLERE HAZIR

İYİ Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Op.Dr. Evrim Balbaloğlu, etkinliğin verimli geçtiğini ifade ederek; “ İl ve ilçe teşkilatlarımız ile birlikte yer aldığımız konferansta  Zonguldak ve ilçelerinin sorunları ve yapılması gerekenler konusunda bilgi alış-verişi yapma imkanı bulduk. Benzer programlar ile sık şekilde il ve ilçe teşkilatlarımız ile bir araya geliyoruz. Biz İYİ’ler seçimlere hazırız. Türkiye İYİ belediyelere hazır. Zonguldak İYİ’ ler seçimlere hazır. Başaracağız” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz