“KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN”

“KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN”
5 Şubat 2019 Salı 17:47

FEDAİ KAÇAR

CHP Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı Halil Posbıyık, “Halkımızın bize karşı özlemini biliyorum. Bende bu dönemde belediye başkanı seçildiğim takdirde Ereğli’mizin daha güzel noktalara gelmesi için elimden geleni yapacağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

CHP Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı Halil Posbıyık, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek Mahalli İdari Seçimleri öncesinde bürosuna gelen destekçilerine teşekkür etti. 
Posbıyık, kurduğu basın birimi aracılığı ile yaptığı açıklamada, toplumun pek çok kesimden destekçilerinin Süleyman Seba Sokak’ta bulunan ofisine geldiğini belirtti. Posbıyık, kendisinin aday olmasında ilçe halkanın sevgisinin etken olduğunu ifade ederek, şöyle dedi:
“Halkımızın gerek arayarak, gerek yanımıza kadar gelerek, gerekse de sosyal medya üzerinden verdiği destek bizim bugün aday olmamızda en büyük etkendir. Halkımızın bize karşı özlemini biliyorum. Bende bu dönemde belediye başkanı seçildiğim takdirde Ereğli’mizin daha güzel noktalara gelmesi için elimden geleni yapacağım. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.”

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz