"KINALI ELLER AHŞAP OYUNCAK PROJESİ" YÖREX FUARINDA

"KINALI ELLER AHŞAP OYUNCAK PROJESİ" YÖREX FUARINDA
28 Ekim 2018 Pazar 15:14

Fedai KAÇAR/Yenihaber

Zonguldak Alaplı ilçesine bağlı Hasanlı Köyü Aşağı Abacılar Mahallesi Kalkındırma Derneğinin İçişleri Dernekler Dairesi Başkanlığı tarafından desteklenen, KINALI ELLER AHŞAP OYUNCAK ATÖLYESİ PROJESİ adlı proje kapsamında bu yıl 9.Düzenlenen YÖREX Yöresel Ürünler Fuarına katıldılar.

Haber Merkezi - Antalya'da, 24-28 Ekim 2018 tarihlerinde düzenlenen fuarda, proje kapsamında elde edilen ahşap ürünler ile beraber daha önceki proje kapsamında üretim yaptıkları ve devam ettikleri defne sabunlarını tanıtacaklarını bildiren Başkan Muhammet Akyüz, dernek olarak iki dönemdir desteklenen projeler kapsamında elde ettikleri ürünleri sergileyeceklerini bildirdi.

Başkan Akyüz, kendi ürettikleri ürünlerin yanı sıra Alaplı ilçesine has bazı ürünleri sergileyeceklerini ve Alaplı'nın böyle bir fuarda tanıtma imkanı buldukları için gururlu olduklarını ifade etti.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz