ÖRNEK OKUL VE ÖRNEK MÜDÜRE KAMU-SEN BAŞKANLARINDAN DESTEK

ÖRNEK OKUL VE ÖRNEK MÜDÜRE KAMU-SEN BAŞKANLARINDAN DESTEK
8 Ekim 2018 Pazartesi 13:30

HASAN HAŞIL

Zonguldak Kamu Sen İl Başkanı Kadir Bacıoğlu başkanlığında Gümeli Ortaokulunu ziyaret eden heyet, okulda yapılan çalışmaları inceleyerek okul yönetimine ve okula destek olan herkese teşekkür etti.

Alaplı ilçesinde örnek çalışmaları, okulunun daha modern ve güzel görünüme kazandırılma noktasında gayretleri ile ulusal ve yerel gazetelerin gündemine düşen Gümeli İlk ve Ortaokulunda müdür vekili olarak görev yapan ve aynı zamanda Türk Eğitim sen Alaplı ilçe Temsilcisi Soner Arslanoğlu’nu ziyaret eden Zonguldak Kamu Sen İl Başkanı Kadir Bacıoğlu ve beraberinde heyet okula hayran kaldı.
Okuldaki çalışmaları inceleyen heyet Müdür Vekili Soner Arslanoğlu’nu tebrik ederek başarıla diledi. 
Okulun adeta bir kolej olduğunu söyleyen Türk Eğitim-Sen Zonguldak Şube Başkanı Şahin Ören, vatanını en çok sevenin işini en iyi yapan olduğunu vurguladı.
Gümeli İlk ve Ortaokulu müdür vekili ve aynı zamanda Türk Eğitim sen Alaplı ilçe Temsilcisi Soner Arslanoğlu’da “Okulumuzu ziyaret ederek bizleri onurlandıran değerli başkanlara okul yönetimi olarak çok teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz