“SÖZÜMÜZ SÖZ…”

“SÖZÜMÜZ SÖZ…”
13 Eylül 2018 Perşembe 23:49

Fedai KAÇAR - Timuçin ÖZAT

Alaplı ve Ereğli ilçelerinin sevilen bir o kadar da sempatik yüzlü müzisyeni Cavit Teke’nin kızı Nazcan Teke, Bayram Evler ile sözlendi.

Haber MerkeziZonguldak’ın Ereğli ve Alaplı ilçelerinin tanınmış kişilerinden sempatik tavırları ile bilinen müzisyen Cavit Teke’nin kızı  Kastamonu Üniversitesinde Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümünde okuyan  Nazcan Teke, Kayserili iş adamı Ahmet Evler’in oğlu, Özel Harekat Polisi Bayram Evler ile plajlar mevkiindeki Musa’nın Yerinde, 12 Eylül Çarşamba akşamı sözlendi.

Yoğun katılımın olduğu gözlemlenen söz törenine; Teke ve Evler Aileleri, akrabaları, arkadaşları, dostları ile Ereğli ve Alaplı’dan çok sayıda davetli katıldı.

Nazcan Teke ve Bayram Evler çiftinin söz yüzüklerini Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi iş adamı İsmail Yazıcıoğlu taktı.

Geç saatlere kadar söz eğlencesinde, orkestrasıyla göz dolduran, profesyonel müziği ve kemanı ile bilinen “Vefasız” Ergin, bağlamasıyla Emrah Özenç, klavyede Emre Coşkun, bağlaması ile Murat Tutar, Adnan Erez, Ergin Elmas geceye renk katarak, çiftin mutluluğunu paylaştılar.

İKİSİ DE KALECİYDİ…

Bu arada, sözlenen Nazcan Teke ve Bayram Evler’in  spor geçmişlerinin benzer olması dikkat çekti.  Nazcan Teke’nin Karadeniz Ereğli Belediyespor bayan futbol takımında yaklaşık 3 sene kaleci olduğu, Bayram Evler’in de, Kastamonu, Manisa, Bartınspor başta olmak üzere birçok lig takımında kalecilik yaptığı, ardından futbol hayatını sonlandırıp, Özel Harekat Polisliği için başvuru da bulunduğu öğrenildi. Bayram Evler’in 3 senedir Özel Harekat Polisi olduğu ve Şanlıurfa’da görev yaptığı belirtildi.

Diğer yandan, Nazcan ve Bayram çiftinin Kastamonu Üniversitesinde tanıştığı kaydedildi.      

Yenihaber Gazetesi Ailesi olarak, evlilik yolunda ilk adımı atan çifte mutluluklar diliyoruz.          

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz