SPORCULARIMIZ AVRUPA ŞAMPİYONASI İÇİN ANTALYA’YA GİTTİ

 SPORCULARIMIZ AVRUPA ŞAMPİYONASI İÇİN ANTALYA’YA GİTTİ
13 Kasım 2018 Salı 23:49

HASAN HAŞIL

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde faaliyet gösteren Alaplı Akademi Spor Kulübü sporcuları 14-18 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya'da, 25 ülkenin katılımıyla düzenlenecek olan Avrupa Muay Thai Federasyonu Uluslararası Antalya Open Cup 2018 Şampiyonasına katılmak için Antalya’ya gitti.

Haber merkezi - Alaplı Akademi Spor Kulübünden 7 sporcunun katılacağı şampiyona da 2. kez Türk Milli Takımı Sporcusu olarak Karadeniz ve Avrupa Şampiyonu olarak Türkiye'yi ve Zonguldak'ı ve Alaplı’yı  Yıldızlar 36kg da Melek Nazlı Erarslan’da  temsil edecek.

Alaplı Akademi Spor Kulübü Başkanı ve Muay Thai hocaları Şeref Kaplancan,”Kulüp olarak 7 sporcu ile şampiyonaya katılacaklarını, Daha öncede Muay Thai sporcusu olarak Avrupa, Karadeniz, Türkiye ve Okullararası müsabakalarda şampiyon olarak büyük başarılar kazanan sporcumuz Melek Nazlı Erarslan’dan  bu şampiyonada  da altın  madalya kazanarak, Türk Bayrağımızı göndere çektirip, İstiklal Marşımızı inşallah okutacaktır. Diğer sporcularımızdan ilk defa şampiyonaya katılacak sporcularımızdan da büyük dereceler bekliyoruz” dedi.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz