“Seksen bir iliz, hepimiz" sergisi

“Seksen bir iliz, hepimiz" sergisi
14 Aralık 2017 Perşembe 14:33

Yenihaber

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde düzenlenen ’81 iliz, hepimiz biriz’ konulu resim sergisi düzenlenen törenle açıldı.

Karadeniz Ereğli Osman Zeki Oral Sergi Salonu’nda hazırlanan ’81 iliz, hepimiz biriz’ konulu resim sergisi 13 Aralık Çarşamba günü görücüye çıktı.


Serginin açılışına Kdz. Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, Kdz. Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ersin Kaya ve proje sorumlusu Ören İlk ve Ortaokulu Müdürü Semra Yalmancı Yücel katıldı.

Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kdz. Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen sergide Ören İlk ve Ortaokulu Öğrencileri Zonguldak ile özdeşleşen madenci ve yöresel kıyafetleri sergiledi. Sergide ayrıca Türkiye’nin 81 ilinden o yöreleri anlatan çeşitli fotoğraflar sergilendi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz