"Sosyal medyadan ulaşan vatandaşa anında dönüş yapıyoruz”

"Sosyal medyadan ulaşan vatandaşa anında dönüş yapıyoruz”
9 Mayıs 2018 Çarşamba 18:51

iha

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Özellikle sosyal medyadan sorunlarını bize ileten vatandaşlarımıza anında geri dönüş yaparak sorunları çözüm üretmeye çalışıyoruz” dedi.

Başkan Tekin,Yeni Doğuş sitesinde, tel örgü, zemin düzenleme çalışmalarını gezerek yetkililerden bilgi aldılar. Site çevre alanındaki yürüyüş ve araç yolu yapım ve bakım onarım çalışmalarını kontrol etti. Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ile birkaç noktada çalışma yürüttüklerini belirten Başkan Tekin,"Seçildiğimiz günden bu yana Alaplı Belediyesi olarak kapasitemizin de üstünde bir çalışmaya imza attık. Eğitimde, altyapıda, çevre ve sosyal anlamında biz belediye olarak geri durmuyoruz. Tüm kurumlarımız ile entegre bir şekilde Alaplı için çalışıyoruz" diye konuştu. 
Sosyal medyayı yakından takip ettiğini ve kendisine ulaşan vatandaşlara anında geri dönüş yapıldığını belirten Tekin, “Milletimizin derdine çözüm bulmak için her mecrayı etkili bir şekilde kullanmaya çalışıyoruz. Özellikle sosyal medyadan sorunlarını bize ileten vatandaşlarımıza anında geri dönüş yaparak sorunları çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bu tür kanallardan bana mesaj yazarak ulaşan vatandaşlarımızın taleplerini oradaki ekibimize yönlendirerek en kısa zamanda çözümünü sağlıyoruz. Bizim tüm derdimiz etkili ve hızlı hizmet anlayışı. Sosyal medyada bu konuda vatandaşların bize doğrudan ulaşmasını sağlıyor" şeklinde konuştu. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz