"Türkiye Kupasını Alaplı’ya getireceğiz”

"Türkiye Kupasını Alaplı’ya getireceğiz”
22 Kasım 2017 Çarşamba 16:32

YENİHABER

4-5-6 Aralık 2017’ de Karabük’ de düzenlenecek olan Metin Türker Oturarak Voleybol Türkiye Kupası Maçları için aralıksız çalışmalarına devam eden Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Oturarak Voleybol Takımı hedef Türkiye Kupası.

4-5-6 Aralık 2017’ de Karabük’ de düzenlenecek olan Metin Türker Oturarak Voleybol Türkiye Kupası Maçları için aralıksız çalışmalarına devam eden Alaplı Anadolu Engelliler Gençlik ve Spor Kulübü Oturarak Voleybol Takımı Türkiye Kupasına talip ALGES Alaplı Oturarak Voleybol Takımı Kulüp Başkanı İsmail Korkut, yaptığı açıklamada; “Geçen sene Türkiye Şampiyonu olan kadromuzu koruyoruz. Mehmet Yılmaz ve Mohsin Zandi ile yeniden sözleşme imzaladık, bu senede ALGES başarısı için ter dökecekler. Takımımız Türkiye Kupası için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Milli Takımdan Dönen sporcularımız takımla beraber çalışmalara başladı, Kulübümüzde bulunan Şampiyonluk Kupasının yanına Türkiye Kupasını da koymak istiyoruz bu nedenle Türkiye Kupasına talibiz. Alaplı’da bize gösterilen ilgi ve alakadan dolayı çok mutluyuz herkese çok teşekkür ederiz inşallah Türkiye Kupasının da Alaplı’ya getireceğiz” dedi. 
ALGES Alaplı Oturarak Voleybol Takımı Sporcularından Mohsin Zandi ‘de yaptığı açıklamada “Ben artık İranlı değil, Alaplılıyım Alaplı halkına Söz veriyorum takımımız kesinlikle Türkiye Kupasında Final Oynayacak ve inşallah o kupa Alaplı’ya gelecek. Şampiyon ikizler lakabımız takım arkadaşım ve kadim dostum Mehmet Yılmaz la been gecen sene ALGES Alaplı Oturarak Voleybol Takımına beraber transfer olduk. Takım Türkiye şampiyon olunca arkadaşlar, bana ve takım arkadaşım Mehmet Yılmaz’ a Şampiyon ikizler lakabını taktılar”dedi .

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz