“UMMTAL GENÇLİK KOROSU”NDAN MUHTEŞEM ETKİNLİK (foto galeri)

“UMMTAL GENÇLİK KOROSU”NDAN MUHTEŞEM ETKİNLİK (foto galeri)
26 Mayıs 2017 Cuma 00:39

Timuçin ÖZAT- Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından,19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında bir dizi program düzenlendi.

Haber merkezi - 23 Mayıs 2017 tarihinde Kdz. Ereğli Uzun Mehmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, okulun Spor Kulübü tarafından bir program gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından başlayan etkinliklerde; okul idaresi, öğretmenler, veliler ve öğrenciler salonu doldurdu.

Okulun 9. sınıf öğrencileri tarafından gösterimi yapılan konsere katılanlar doyasıya eğlendi. Okulun Din Kültürü Ahlak Bilgisi Öğretmeni Ensar Kaçar’ın şefliğinde, yürütülen konserin içinde izleyenler için birçok sürpriz de vardı. İzleyiciler sadece öğrencilerin konserini dinlemekle kalmayıp 10. sınıf öğrencileri tarafından hazırlanmış olan halk oyunu gösterisi ve tulum dinletisini de izlediler. Salonda tulumun gelmesi ile coşku ve eğlence bir üst seviyeye çıktı. Kısa bir gösterimden sonra “Gençlik Korosu” tekrar sahnede yerini alarak salonda coşku seviyesini daha da arttırdı. Salonda katılımcılar doyasıya eğlendiler. Zaman zaman yerlerinden okulun öğrencileri kalkıp koroya alkışlar ile eşlik ettiler. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında gerçekleştirilmiş olan “UMMTAL Gençlik Korosu ve Halk Oyunu Ekibi”, gösterinin sonunda izleyicilerin yoğun ilgisi ve alkışları karşısında kapanış selamını gerçekleştirip etkinliği sona erdirdiler.

Yorumlar
  • Edaa
    26 Mayıs 2017 Cuma 00:52

    Tebrikler ancak etkinlik için biraz gecikmiş sanki 19 mayıs geçti ama olsun. Güzel hazırlanılmış...

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz