“Uygulamalı Proje Yazma ve Yürütme Eğitimi” verilecek

“Uygulamalı Proje Yazma ve Yürütme Eğitimi” verilecek
10 Ekim 2017 Salı 12:51

Timuçin ÖZAT

Karadeniz Ereğli’de, “Uygulamalı Proje Yazma ve Yürütme Eğitimi” düzenleneceği bildirildi.

Haber Merkezi - Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, Kalkınma Bakanlığı, Kdz. Ereğli Kaymakamlığı ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA)  2017 Teknik Destek Programı kapsamında,  , “Uygulamalı Proje Yazma ve Yürütme Eğitimi” gerçekleştirilecek.

16 Ekim 2017 tarihinde Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nda (TSO) saat 10:00’da başlayacak eğitimle ilgili bilgi veren Kdz. Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu; “Kaymakamlığımız tarafından hazırlanan ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından desteklenen proje kapsamında, Uygulamalı Proje Yazma ve Yürütme Eğitimi verilecektir” dedi.    

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz