"Var gücümüzle çalışmalıyız"

"Var gücümüzle çalışmalıyız"
3 Şubat 2018 Cumartesi 16:47

Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, TSO yönetim kurulu başkanı Sertan Yalçın ve yönetiminden, Zonguldak TSO yönetim kurulu başkanı Metin Demir ve yönetimine ziyaret gerçekleştirildi.

Haber merkezi - Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Sertan Yalçın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Mehmet Çivici, Abdulkadir Çınar, Yönetim Kurulu Üyeleri, Mehmet Remzi Alim, Hasan Yavuz, Siberl Demirçin, Aynur Coşkun ve Genel Sekreter Gündüz Acar  2 Şubat 2018 Cuma, saat: 11:00’da Zonguldak TSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir ve Yönetimini Zonguldak TSO Hizmet binasında  ziyaret ettikleri bildirildi.

Kdz. Ereğli TSO Başkanı Yalçın; “ Rahmetli Başkanımızın, Onursal Başkanımız Yaşar Tetiker’in hüznünü yaşamaktayız, bizlere emanet ettiği bayrağı en iyi şekilde taşıyacağız. Karadeniz Ereğli TSO olarak geçmiş dönemlerde de her zaman Zonguldak TSO ile uyum içinde çalıştık bundan sonraki dönemde de çalışmaya da devam edeceğiz. Bizler özel sektör temsilcileri olarak üyelerimize en iyi hizmeti vermek için ve bölgemizin kalkınması için var gücümüzle çalışmalıyız” dedi.

Zonguldak TSO Başkanı Demir; “Onursal Başkan rahmetli Yaşar Tetiker, bizim büyüğümüz ve ağabeyimizdi. Her şeyde adil ve net bir duruşu ve fikri vardı. Bizlere çok konuda örnek olmuştur. Allah mekanını cennet eylesin. Sertan Yalçın ve yeni Yönetim Kuruluna başarılar diliyorum. Zonguldak TSO olarak Ereğli TSO’nun her zaman yanındayız. Yönetim Kurulu Üyelerine ve başkana  gerçekleştirdikleri nazik ziyaretten dolayı teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.

 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz