ÖYLE BİR FARK ATTILAR Kİ: 8-0!

ÖYLE BİR FARK ATTILAR Kİ: 8-0!
17 Nisan 2018 Salı 22:38

Yenihaber

Karadeniz Ereğli U-17 Liginde mücadele eden Zonguldak Ereğli Spor ligin 6.haftasında Gümelispor ile karşılaştı.

Zonguldak Ereğli Spor (Z.E.S) Kulübü tarafından yapılan, 17 Nisan Salı günü açıklamada karşılaşmayla ilgili bilgi verildi.

Ereğli Beyçayırı Sahasında oynanan maçı Zonguldak Ereğli Spor 8-0 kazandı.

Maçın ilk yarısı Zonguldak Ereğli Spor’un 4-0 üstünlüğü ile son buldu. Baştan sona üstün bir oyun sergileyen Zonguldak Ereğli Spor kalesini de gole kapattı.

Zonguldak Ereğli Spor’un golleri Murat Afacan, Kadir Eren Pehlivan, Adem Mert Özdemir (2),Nurullah Mutlu (2), Sinan Demirdöğer ve Gökdeniz Şahinler’den geldi. Karşılaşmayı İlker Durmaz, Ahmet Kavşur ve Ferdi Tatoğlu hakem triyosu yönetti.

Ligin bir diğer karşılaşmasında ise Kepez Çaylıoğluspor, Karadenizspor’u 4-1 mağlup etti.

Gelecek hafta Zonguldak Ereğli Spor Karadenizspor ile karşılaşacak.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz