ÖYLE BİR POTANSİYELE SAHİP Kİ…

ÖYLE BİR POTANSİYELE SAHİP Kİ…
4 Aralık 2018 Salı 13:40

Yenihaber

Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Ticaret Sicili Müdürü Cengiz Çolak, hemen her kesimden oy alabilecek potansiyelde olmasına ve bazı anketlerden birinci çıkmasına rağmen şimdiye kadar herhangi bir aday adaylığı başvurusunda bulunmadı.

Haber Merkezi – Geçtiğimiz günlerde Çilek Haber İmtiyaz Sahibi Atilla Yaman ve Yenihaber Gazetesinde yıllardır muhabir olarak görev yapan Timuçin Özat, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nda, Ticaret Sicil Müdürlüğü görevini yürüten Cengiz Çolak’ı ziyaret ettiler.

Saat, 17.00’dan sonra gerçekleştirilen nezaket ziyaretinde, yerel gündemin ekonomik ve özellikle de siyasi gelişmeleriyle ilgili sohbet havasında görüş alışverişlerinde bulunuldu. Daha önce bazı yerel yayın organlarında yapılan siyasi anketlerden başarıyla çıkan Çolak, buna rağmen belediye başkanlığına aday adayı olmadı.

Sosyal medyada da yüksek bir kitleye sahip olduğu gözlemlenen TSO Sicil Müdürü Cengiz Çolak’ın, Kdz. Ereğli’den belediye başkanlığına talip olan 30’a yakın aday adayının birçoğundan daha çok destek aldığı da gazetemiz tarafından yaptığımız araştırmalar sonucunda tespit edilmiştir.

Çolak, önümüzdeki yıllardaki seçimlerle ilgili de aday olup olmayacağı konusunda ipucu vermezken, aday olduğu takdirde geniş bir seçmen kitlesine hitap etmesi beklenmektedir.

Yorumlar
 • Şahin
  6 Aralık 2018 Perşembe 17:45

  Bağımsız girsen Ereğli den kazanırsın abi

 • MEMDUH
  4 Aralık 2018 Salı 22:52

  BAŞARILAR CENGİZ BEY SİZİ ADAY OLARAK GÖRMEK İSTİYORUZ

 • Nizam ettin
  4 Aralık 2018 Salı 20:32

  Böyle misyon ve vizyon sahibi adayları görmek istiyoruz.

 • Çağatay
  4 Aralık 2018 Salı 15:53

  tam hayırlı olsun diycektim baktım ki öyle birşey yokmuş

 • Ümitt
  4 Aralık 2018 Salı 13:51

  ADAY ADAYI OLACAKSANIZ BAYRAKLİ BOYACI SALİHİN ORADA FOTO ÇEKTİRMENİZ YETERLİ TÜM ADAY ADAYALRININ UĞRAK NOKTASI HALİNE GELDİ

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz