Yaşlı çift kazada hayatını kaybetti

 Yaşlı çift kazada hayatını kaybetti
3 Ekim 2018 Çarşamba 19:22

iha

Gelinlerini Çorum'dan Bartın'a götürürken Zonguldak'ın Devrek ilçesinde trafik kazası geçiren yaşlı çift hayatını kaybetti. Kazada 4 kişi de yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Çorum'dan Bartın’a gitmek üzere yola çıkan ve yanlış yola giren Mehmet Dabak idaresindeki 41 BL 603 plakalı otomobil, dün gece Zonguldak'ın Devrek ilçesinde sürücünün uyuması sonucu şarampole yuvarlandı. Kazada Nazmiye Dabak (73) ve eşi Hasan Dabak (82) hayatını kaybederken, 4 kişi de yaralandı. Yaralılar Devrek Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınırken, yaşlı çiftin cenazeleri de hastanenin morguna kaldırıldı. 
Cenazeleri hastane morgundan alan ailenin yakınları, "Gelinlerini Bartın'a bırakmak için gidiyorlardı. Mengen-Devrek arası yolda uyumuş, sonucunda kaza meydana gelmiş. Gidemediler, diyecek bir şey yok" dediler. 
Çorum'dan Bartın’da oturan gelinlerini evine götürmek için yola çıktıkları öğrenilen yaşlı karı kocanın cenazeleri, İstanbul Üsküdar'da düzenlenen cenaze töreninin ardından toprağa verilecek. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz