Zonguldak Kömürspor: 1 - Gümüşhanespor: 1

 Zonguldak Kömürspor: 1 - Gümüşhanespor: 1
8 Nisan 2018 Pazar 18:40

İHA

TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta Zonguldak Kömürspor, sahasında lider Gümüşhanespor ile 1-1 berabere kaldı.

Stad: Karaelmas Kemal Köksal 
Hakemler: Selim Özen xx, Barış Çardaklı xx, Hüseyin Kıvanç Durmaz xx 
Zonguldak Kömürspor: Sinan xx Kemal xx, Semih x (Cömert dk. 42 x, Tahir dk. 89 ?), Kamil xx, Ercan xx, Hasan xx, Reşo xx, Raşit xx, Furkan xx, Onur xxx, Hüseyin xx 
Gümüşhanespor: Hasan xx, Yiğitcan x (Taner dk. 46 x), Muharrem xx, Mehmet Cansın xx, Salih xx, Fuchs xx, Kağan xx, Zahit x (Furkan dk. 70 x), Serhat xx, Melih Gökçek xx, Dilaver x (Berk İsmail dk. 46 x) 
Goller: Reşo (dk. 48) (Zonguldak Kömürspor), Kaan (dk. 75) (Gümüşhanespor) 
Sarı kartlar: Ercan, Furkan, Sinan (Zonguldak Kömürspor), Berk İsmail, Serhat (Gümüşhanespor) 
(OA-ORT-S) 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz