Zonguldaklı iş adamından Afrika’ya dev yatırım

 Zonguldaklı iş adamından Afrika’ya dev yatırım
1 Ağustos 2018 Çarşamba 18:16

İHA

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Güney Afrika ziyaretinde, Zonguldak Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Başkan Yardımcısı ve Elcab Kablo A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu ile bir araya geldi.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Güney Afrika ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaret esnasında kabloculuk sektörünün önde gelen markalarından Elcab Kablo A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Nejdet Tıskaoğlu ile de bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Zonguldaklı iş adamından Afrika’ya yapmış olduğu yatırım ile ilgili bilgiler aldı.

Görüşmede ayrıca hem Zonguldak bölgesi ve gurbette bulunan Zonguldaklılar ile ilgilide sorunları dile getiren "Tıskaoğlu" Zonguldak Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin çalışmaları hakkında da bilgiler verdi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz