Öğrencilerden, Milli Eğitim Müdürüne ziyaret

Öğrencilerden, Milli Eğitim Müdürüne ziyaret
24 Ocak 2019 Perşembe 17:58

Yenihaber

Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı, Karadeniz Ereğlili gençlerle buluştu.

Haber Merkezi - Liseli öğrenciler sömestr tatilini değerlendirip okulun Öğrenci Meclis Başkanı ile birlikte, 24 Ocak 2019 Perşembe İl Milli Eğitim Müdürüne ziyaret gerçekleştirip, çeşitli konulardaki taleplerini aktardılar.

Karadeniz Ereğli ilçesinin Gülüç Beldesinde, İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi öğrencilerinden, Kdz.Ereğli Öğrenci Meclis Başkanı Yiğit Can Yıldırım, Sıla Koçdemir, Azra Bektaş, Umut Celal Öztürk, Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesi öğrencilerinden Ankara il öğrenci meclis sözcüsü- Mamak  Öğrenci Meclis Başkanı Enes Yahya Ak İl Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı´yı makamında ziyaret ettiler. Ereğli gençliği hakkında sohbet eden öğrencilerin taleplerini müdürü ilettikleri belirtildi.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı gençlere: "Sizlerle gurur duyuyorum, sizler bizim geleceğimizsiniz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum" diyerek, gençlerin daha sık ziyarette bulunmalarının sözünü aldı. Öğrencilerimiz tekrar buluşmak üzere, ziyaretlerinden mutlu bir şekilde ayrıldılar.  

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz