Öğretmen öğrencisine cinsel istismarda iddiasıyla tutuklandı

Öğretmen öğrencisine cinsel istismarda iddiasıyla tutuklandı
8 Kasım 2017 Çarşamba 22:46

iha

Zonguldak'ta 45 yaşındaki öğretmen 13 yaşındaki öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddiaları nedeniyle tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Edinilen bilgiye göre olay Kozlu ilçesinde bir ortaokulda meydana geldi. İddialara göre 45 yaşındaki öğretmen C.G:, 13 yaşındaki kız öğrencisi S.Ö.'ye yönelik cinsel istismarda bulundu. Kız öğrencinin olayı bir arkadaşına haber vermesi arkadaşı da durumu kızın ailesi ve okul yönetimine haber verdi. Bunun üzerine öğretmen hakkında şikayette bulunuldu. Öğretmen ile öğrenci arasındaki WhatsApp yazışmaları da Cumhuriyet Savcılığına delil olarak sunuldu. Yakalanarak gözaltına alınan C.G., çıkarıldığı nöbetçi mahkemece "Çocuğun cinsel istismarı" suçlamalarıyla tutuklanarak cezaevine gönderildi. Öğretmenin aynı zamanda da idari soruşturma kapsamında açığa alındığı öğrenildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz