Öğretmenler Günü kutlamaları

Öğretmenler Günü kutlamaları
24 Kasım 2018 Cumartesi 17:02

Yenihaber

Yurt çapında olduğu gibi Zonguldak ve ilçelerinde, 24 Kasım Öğretmenler günü kapsamında Valilik binası önünde Atatürk Anıtında çelenk sunum töreni yapıldı.

Zonguldak'ta, 24 Kasım Öğretmenler günü kapsamında Valilik binası önünde Atatürk Anıtında çelenk sunum töreni yapıldı.

Karadeniz Ereğli ilçesinde de sabah saatlerinde Atatürk Anıtı önünde çelent sunma töreni gerçekleştirildi. Törene yerel yöneticiler, siyasi parti temsilcileri ve öğretmenler katıldı.

l Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı tarafından Atatürk anıtına çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okundu. Törende öğrenciler bayrağı göndere çekti. Zonguldak Valiliği önünde düzenlenen törene, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı, CHP İl Başkanı Hakkı Güney, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Demirtaş, daire müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür yardımcıları, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Kapıcı Öğretmenler gününü kutlayarak, “24 Kasım Öğretmenler günü bugün 1981 yılından beri 24 Kasım Öğretmenler günü olarak kutluyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza yetiştiren fedaker cefakar öğretmenlerimizin bugününü kutluyoruz. Öğretmenlerimize şükran borçluyuz her ne şartta olursa olsun çocuklarımıza bir anne bir baba şefkati ile yaklaşıp onları geleceğe hazırlayan nesillerdir. 24 Kasım Öğretmenler günümüzü herkese mutlu huzurlu olmasını ve geleceğe güvenle bakan nesiller yetiştirmek dileğiyle kutluyoruz”dedi.

 
Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz