"OKUMANIN YAŞI YOK" İŞTE ÖRNEĞİ

"OKUMANIN YAŞI YOK"  İŞTE ÖRNEĞİ
15 Haziran 2017 Perşembe 16:47

Timuçin ÖZAT/ Yenihaber

AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Meclis Üyesi, ilçenin ve bölgenin önde gelen iş adamlarından Yusuf Kalay, Hukuk Fakültesinden mezun oldu.

Haber merkezi - Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, AK Parti Belediye Meclis üyesi aynı zamanda tanınmış iş adamlarından Yusuf Kalay, 52 yaşında avukat olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyor.

Şirket sahibi iş adamı Kalay, mezun olma sevincini sosyal paylaşım sitesinde, “Hayaldi gerçek oldu. Hayal edebiliyorsan başarırsın, yanımda her zaman destekçim olan ailem ve dostlarıma sonsuz teşekkürler” sözleri ile duyurdu.

İnternatıonal Üniversity Of Struga Hukuk Bölümü’nü bitiren Kalay, “Okumanın yaşı yok. Avukat olmak hayalimdi. Azmin zaferi…  yıllar önce hatta çocuk yaşlarımda doktorda olmak istiyordum. Belki tıpta okurum” dedi.

Öte yandan iş adamı Kalay, 12 yıl öncede İşletme Fakültesi Kamu Yönetiminden mezun olmuştu.

Yorumlar
  • Salim
    15 Haziran 2017 Perşembe 16:54

    Tebrikler vayy birde sıralamada tıp var... yakışırr

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz