"Okulum Bir(İnci) Projesi"inde Alaplı üç ödül aldı

"Okulum Bir(İnci) Projesi"inde Alaplı üç ödül aldı
19 Aralık 2018 Çarşamba 18:02

FEDAİ KAÇAR

Zonguldak'ta "Okulum Bir(İnci) Projesi"inde Alaplı üç ödül aldı.

Zonguldak Milli Eğitim Müdürlüğü , tarafından Okulum Bir(İnci) Projesi düzenledi. Proje Zonguldak'taki okulların fiziki durumunu (dış çevre, bahçe), öğrenci ihtiyaç ve yemek hizmetlerine (kantin, yemekhane) ait hijyen, memnuniyet ve performanslarını ölçüp, iyileştirmeye açık ve güçlü olan yönlerinin ortaya çıkartılması yarışması düzenlendi. 
Proje kapsamında Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün tarafından belirlenen standartlar üzerinden “En İyi Okul Kantini”, ”En İyi Beslenme Alanı-Yemekhane”, ”En Güzel Okul Bahçesi” kategorilerinde başvuru sonucunda Alaplı Çok Proğramlı Lisesii önceki dönem Okul Müdürü Rıfat Yiğit tarafından 2016 yılında okula kazandırılan okul yemekanesi ve mutfağı, Yemekhane ve Yemek Hizmetleri Kategorisinde Alaplı Çok Programlı Anadolu Lisesi 1, olmuş olarak kalite beratı almaya hak kazanmış ve Yemekhane ve Yemek Hizmetleri Kategorisinde Alaplı İMKB Anadolu Lisesi Teşvik Ödülüne layık görüldü. Bahçe kategorisinde ise Alaplı Kasımlı İlkokulu Teşvik Ödülüne giren Okullar Zonguldak'da yapılan törenle ödüllendirildiler. 

Alaplı İlçe Milli eğitim Müdürü Cevat Çevik tarafından yapılan yazılı açıklamada, göreve geldikleri zaman projeler için start verdiklerini, bütün okulları proje yapmaları, proje yazmaları ve projelere katılmaları için teşvik ettiklerini, bunun sonuçlarını görmenin memnuniyet verici olduğunu belirtildi. Bundan sonrada projeler konusunda okulların teşvik edilmeye ve desteklenmeye devam edileceğini belirterek, ilçedeki bulunan Okullarda kalite standartlarını yükseltmek için çalışmalara devam edeceklerini belirterek okulları başarılarından dolayı tebrik ettiğini söyledi. 

Yorumlar
  • RIFAT YİĞİT
    24 Aralık 2018 Pazartesi 19:11

    ALAPLI EĞİTİMİNE KATKISI OLAN HERKESİ TEBRİK EDER, BAŞARILARININ ARTARAK DEVAM ETMESİNİ TEMENNİ EDERİM

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz