Özverili çalışmaları ödül getirdi

Özverili çalışmaları ödül getirdi
11 Mayıs 2018 Cuma 18:21

iha

Zonguldak Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, sorumluluk sahalarında yaptığı denetimler ve asayiş uygulamaları ile halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için özveriyle çalışan Alaplı Emniyet Müdürü Cengizhan Zengin ile İlçe Jandarma Komutanı Fuat Gençer'e “Başarı Belgesi” ile ödüllendirdi.

Alaplı Kaymakamlığında düzenlenen törene, Kaymakam Saim Eskioğlu, Jandarma Komutanu Fuat Gençer, İlçe Emniyet Müdürü Cengizhan Zengin katıldı. Kaymakam Eskioğlu'nun , yaptığı başarı belgesi takdim konuşmasında, Gerek emniyet ve asayiş hizmetlerinde ve gerekse mevzuatın emrettiği işlerin ifa ve icrasında gösterdiğiniz başarıların sebebiyle yoğun gayret sarf edildiğini anlattı. Kaymakam Eskioğlu, konuşmanın devamında ise "Bu gayretlerinizin devamını diliyorum. Başarılı çalışmalarınız için de tüm ilçe halkı adına teşekkür ediyorum. Bu başarı çalışmalarının sizlerin dışında görev alan, çaba sarf eden arkadaşlarımıza da sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum ve devamını dilerim"dedi. 

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz