1 GÜNDE 13 TRANSFER...

1 GÜNDE 13 TRANSFER...
21 Şubat 2019 Perşembe 17:12

Yenihaber

Karadeniz Ereğli 2. Amatör Kümede mücadelede edecek olan Kdz. Ereğli Spor'un son gün 13 transfer birden yaptığı açıklandı.

2018 yılı yazında kurulan ve 2018-2019 futbol sezonunda ilk kez lige katılacak olan Kdz Ereğli Spor transferin son gününde 12 ismi birden kadrosuna kattı.

Karadenizspor’dan Kaleci Tarık Yıldız, Tuncay Aksoy, Burak Karakuş, İsa Efe, Hasan Alpkıray’ı kadrosuna katan Kdz Ereğli Spor, Bayatspor’dan Selçuk Köksal, Adem Yaşar ve Ramazan Ongun’u da transferler kafilesine ekledi.

Yeni sezona sadece ‘var olmuş olmak değil, lige renk katmak için geldik’ mesajı veren Kdz Ereğli Spor Yönetimi Gümelispor’dan Yaşar Küçükcan, Eleşlerspor’un Kalecisi Bilal Yaman ve Kepez Çaylıoğluspor’dan Sezgin Sarı’yı da Kdz Ereğli Sporlu yaptı.

Karadeniz Ereğli Spor’un kardeş kulübü olarak bilinen Zonguldak Ereğli Spor’dan Erkut Çam ve Şevki Karaca’yı alan Kdz. Ereğli Spor ligde adeta iddialı duruma geldi.

Kdz. Ereğli Spor Koordinatörü Yıldız Filiz Tekinoğlu; "Biz ailemize katılmak isteyen herkese kapımızı açtık. Amacımız gençliği bir çatı altında toplamak. Büyük bir aile olabilmektir. Gençler sağ olsunlar bizimle olmak için adeta sıraya girdiler. Onlarla gururlu onlarla mutluyuz. Bu aile ortamını ZES’te yaptık KES’te de yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Biz gençliğe hizmeti seviyoruz. Ligdeki konumumuz ne olursa olsun hedefimiz temiz futbol, iyi bir aile ortamı oluşturabilmektir" dedi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz