1 NİSAN DEĞİL, 2 NİSAN...

1 NİSAN DEĞİL, 2 NİSAN...
3 Nisan 2018 Salı 00:11

İHA

Bolu’da, yüksek kesimlerde sabah saatlerinde başlayan kar yağışı, ormanları beyazlarla kapladı.

Edinilen bilgiye göre, Bolu’da dün gece saatlerinde başlayan sağanak yağış, sabah saatlerinde yüksek kesimlerde yerini kar yağışına bıraktı. Bolu’nun doğal güzelliklerinden olan ve kent merkezine yaklaşık 13 kilometre uzaklıkta bulunan Gölcük Tabiat Parkı ve Aladağ Yaylası bölgesinde etkili olan kar yağışı çam ağaçlarını beyazlarla kapladı.
 
Bazı bölgelerde rengarenk çiçekler açan ağaçların üzerine yağan kar, kartpostallık görüntüler oluşturdu. Yağışın etkili olduğu yerlerde kar kalınlığı 5 santimetreye ulaştı.
 
 
Meteoroloji yetkililerinden edinilen bilgiye göre, yüksek kesimlerde kar yağışının gün içerisinde aralıklarla devam edeceği, hafta sonuna kadar hava sıcaklığının da mevsim normallerinde seyretmesinin beklendiği öğrenildi.
Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz