10 OCAK'ta BİR ARAYA GELECEKLER

10 OCAK'ta BİR ARAYA GELECEKLER
27 Aralık 2017 Çarşamba 15:20

Timuçin Özat/Yenihaber

Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde kurulu olan EVEDER’in 21’inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Dayanışma Yemeği düzenleneceği bildirildi.

Haber merkezi - Kısa adı EVEDER olan Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Şenay, 10 Ocak 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan organizasyonla ilgili bilgi verdi. Derneğin faaliyetlerinin de anlatılacağı geceye yoğun katılımın olmasının beklendiğini ifade eden Şenay; “Derneğimizin 21.’inci kuruluş yıl dönümü vesilesi ile Karadeniz Ereğli Erdemir Göztepe Tesislerinde, 10 Ocak 2018 Çarşamba tarihinde ‘Dayanışma Yemeği’ düzenleyeceğiz. Organizasyonumuz saat 18:30’da başlayacak.

Kuruluşundan bugüne kadar derneğimizde yönetim veya üye bazında yer almış dostlarımızla geçmiş anılarımızı yenilemek, unutulmaya yüz tutmuş Erdemir hatıralarını tazelemek ve Erdemir ‘in diğer organlarında vefa adına örnek olmak için böyle bir etkinlik organize ediyoruz. Bu etkinliğe katılmak isteyen arkadaşlarımız, büyüklerimiz, Erdemirli dostlarımız, 07 Ocak 2018 Pazar gününe kadar derneğimizle irtibata geçip bilgi verebilirler. Gecede ayrıca, kurucu üyelerimize plaket takdiminde de bulunulacak” ifadelerine yer verdi.

ERDEMİR YÖNETİMİNİN YENİ YILINI KUTLADI

EVEDER Başkanı Şenay, Erdemir yönetiminin yeni yılını kutlayarak, “Erdemir Vakfı ve Erdemir Emeklileri Derneği Yönetimi olarak Genel Müdürü Sedat Orhan nezdinde tüm Erdemir yönetiminin yeni yılını kutlayarak, başarılarının daim olmasını temenni ediyorum” dedi.     

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz