15 TEMMUZ GECESİNDE YAŞADIKLARINI ANLATTI

15 TEMMUZ GECESİNDE YAŞADIKLARINI ANLATTI
30 Kasım 2017 Perşembe 22:56

Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı Meslek Yüksek Okulu tarafından düzenlenen "15 Temmuz Şehitleri Anma" konul konferansta Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı külliyesi önünde atılan bomba sonucu sağ ayanı kaybeden Alaplı MYO mezunu Cafer Yılmaz (22) yaşadıklarını paylaştı.

Yılmaz ; "Tepemizden o sırada sürekli uçaklar geçiyordu. Helikopterler ateş açıyorlardı. Orada küçük bir çocuk vardı elinde sopayla bekliyordu. Bir polis çocuğa, 'sen daha küçüksün senin burada ne işin var' diye sordu. 9 yaşındaki çocuk, "Polis abi biz buraya ölmeye geldik sen bize niye böyle söylüyorsun' diyordu." dedi. Programa, "Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı MYO Müdür Vekili Prof. Dr. Soner Yavuz, Alaplı İlçe Emniyet Müdürü Cengizhan Zengin, Alaplı Kredi Yurtlar Kurumu Yurt Müdürü Erhan Yavaş, CHP Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Huseyin Tosun, Gaziler,öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz