15 Temmuz şehidinin adının verildiği okulda ders zili

15 Temmuz şehidinin adının verildiği okulda ders zili
5 Şubat 2018 Pazartesi 13:56

İHA

15 Temmuz’da şehit düşen Prof. Dr. İlhan Varank’ın adının verildiği Zonguldak Kız İmam Hatip Lisesi’nde ders zili çaldı.

2017-2018 eğitim-öğretim yılında ikinci dönem başladı. 2017- 2018 eğitim-öğretim yılının ikinci dönemi için ilk ders zili bugün çaldı. Yarıyıl tatilinin sona ermesiyle öğrenciler öğrenim gördükleri okullarının yolunu tuttu.

15 Temmuz günü şehit düşen Prof. Dr. İlhan Varank’ın adının verildiği Kız İmam Hatip Lisesi’nde de ders zili çaldı. Törenin ardından sınıflarına koşan öğrenciler, sınıf arkadaşları ve öğretmenleriyle hasret giderdi.
Yarıyıl tatilinde dinlenerek enerji topladıklarını belirten öğrenciler, “Tatilde ailemizle bolca vakit geçirdik. İyice dinlendik. Arkadaşlarımızın kıymetini tatilde daha iyi anlıyoruz. Öğretmenlerimizi özlemişiz” diye konuştular.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz