23 NİSAN ETKİNLİKLERİ İPTAL…

23 NİSAN ETKİNLİKLERİ İPTAL…
23 Nisan 2017 Pazar 03:45

Timuçin ÖZAT/Yenihaber

Karadeniz Ereğli’de yaşanan trafik faciası nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinin iptal edildiği bildirildi.

Haber merkezi - Zonguldak’ın Karadeniz Ereğli ilçesinde, 22 Nisan akşamı Dağlıca mevkiinde meydana gelen 10 kişinin hayatını kaybettiği ve 18 kişinin de yaralandığı katliam gibi kazanın ardından, Kdz.Ereğli Kaymakamlığı tarafından, 23 Nisan Pazar günü yapılacak olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  kutlama programının iptal edildiği açıklandı.

Kutlama programı kapsamında, 23 Nisan Pazar sabahı saat 10:00’ da Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilecek çelenk koyma töreninden sonra saat 11.00’da Kapalı Spor Salonundaki program, saygı duruşu ve  İstiklal Marşımızın okunması, günün anlam ve önemini ifade eden konuşmalar, ödül töreninin ardından program sona erecek. 

Halk oyunları ve diğer gösteriler Kdz.Ereğli Kaymakamlığı tarafından iptal edilmiştir.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz