4 ESNAFA ÖRNEK İŞYERİ BELGESİ

4 ESNAFA ÖRNEK İŞYERİ BELGESİ
11 Ekim 2018 Perşembe 17:10

YENİHABER

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından Ahilik Haftası kutlamaları dolayısıyla ilçede en eski 4 esnafa örnek işyeri belgesi verildi.

Alaplı Esnaf Sanatkarlar Odasında düzenlenen belge takdim törenine Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, Başkan Vekili Murat Yılmaz, Genel Sekreter Muammer Uysal, Oda Yönetim Kurulu ve ilçede görev yapan en eski esnaflar katıldı.

Belge takdim töreninde konuşan Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, “ Geçen yılda Zonguldak Esnaf Odaları Birliğimizle yaptığımız çalışma sonrası Ahilik haftası kapsamında ilk üyemiz olan 5 esnaf üyemize örnek işyeri belgesi vermiştik. Yine bu yılda Zonguldak Esnaf Odaları Birliğimizle Ahilik Haftası dolayısıyla en eski 4 üyemize esnafımıza örnek işyeri belgelerini Alaplı Kaymakamımız Saim Eskioğlu, ve Belediye Başkanımız Nuri Tekin ile birlikte takdim edeceğiz. Allah bu üyelerimize uzun ve sağlıklı ömürler versin “ dedi.

Konuşmanın ardından 1977 yılında Odaya üye olan Bayram Arıcı, Şeref Yılmaz, 1978 yılında üye olan İbrahim Macar adına oğlu Osman Macar’a ve İkram Türkoğlu’na Örnek İşyeri Belgeleri Alaplı Kaymakamı Saim Eskioğlu, Belediye Başkanı Nuri Tekin, Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç tarafından takdim edildi.

Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış.

ÖNEMLİ UYARI

İçeriğinde, habere konu olan kişiler, üçüncü kişiler ve haber sahipleri hakkında tehdit, küfür, hakaret, karalayıcı ve maksadını aşan yorumların yayınına izin verilmez. Bu tür yorumlarda bulunanlar için Türk Ceza Kanunu'nun 125. ve 126 maddelerinin ilgili hükümlerine göre ceza davası açılabilir. İçeriğinde bu unsurları barındıran yayınına izin verilmiş ya verilmemiş yorumlar, yorumun gönderildiği IP adresleri ile birlikte, gerektiğinde, ilgili adli ve idari makamlar veya birimler tarafından talep edildiğinde yasa hükümleri gereği söz konusu makamlar ya da idari birimlere iletilir. Okurlara ait bu tür yorumlarda kuruluşumuz mesuliyet ve yasal sorumluluk kabul etmez. Yorumlarınızda bu noktaya hassasiyet gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yorum Yaz